Компанія «КРИВБАСМЕХРЕМОНТ» виконує

Ливарне виробництво

Лиття в піщано-глинисті форми

Ливарне виробництво

Лиття за газифікованими моделями

Ливарне виробництво

Виробництво виливків методом ХТС

"Кривбасмехремонт" виготовляє виливки

  • з сірого чавуну
  • з високохромистого чавуну
  • з вуглецевих сталей
  • з жароміцних сталей
  • а також виконуємо кольорове лиття

Максимальна вага виливки

3 200 кг

Виготовлення стрижнів для моделей ХТС

Модельна оснастка з дерева

Стрижень корпусу насоса ХТС

Формування деталей в ХТС

ТЕХНОЛОГІЯ ЛИТТЯ ЧАВУНУ В ХТС

Дана технологія відливу чавуну має на увазі виготовлення ливарних стрижнів і форм з розсипчастих самозастигаючих сумішей. До їх складу найчастіше входять компоненти на основі піску, смол і закріплювача.

Використання для лиття піщано-глинистих форм підвищує екологічну безпеку виробництва і покращує умови праці. Застосування даного типу сумішей покращує якість поверхні виливків, в порівнянні з іншими способами лиття чорного металу в форми.

Завдяки тому, що при застосуванні ХТС-процесу смола вигорає під впливом залитого рідкого металу високої температури, стрижні розсипаються. Тому такі стрижні легко видалити з внутрішніх порожнин готового відливання.

Виготовлення деталей по виплавлюваних моделях (ЛГМ)

Лиття по моделях, що газифікуються (ЛГМ)

Лиття по моделях, що газифікуються (ЛГМ) ЛГМ є одним з новітніх способів виробництва виливків. Ця технологія вирішує найважливіше завдання ливарного виробництва – підвищення точності виливків до рівня лиття по виплавлюваних моделях при витратах виробництва лиття в піщано-глинисті форми.

Лиття по моделях, що газифікуються (ЛГМ) jохоплює найбільш широкий діапазон розмірних і масових характеристик виливків, одержуваних за разовими моделям. Відсутність роз’єму форми, властиве традиційним способам лиття, розміщення моделей і виливків у всьому обсязі контейнера з піском при ЛГМ підвищує вихід придатного по сталевим і чавунним відливок до 70 … 90%.

Лиття по моделях, що газифікуються є унікальним, і при правильному виборі виливків не має конкурентів. Процес забезпечує максимальну гнучкість для конструкцій, які в більшості випадків неможливі при використанні інших технологій лиття.

Верстат ЧПК для виготовлення моделей

Установки центробіжного лиття заготовки

Індукційна піч 0,5т

відцентрове лиття

Принцип відцентрового лиття полягає в тому, що заповнення форми розплавом і формування виливки відбуваються при обертанні форми навколо горизонтальної, вертикальної або похилої осі, або при її обертанні по складній траєкторії. Цим досягається додатковий вплив на розплав і затвердевающую виливок поля відцентрових сил. Процес реалізується на спеціальних відцентрових машинах і столах.

Частіше використовують два варіанти способу, в яких розплав заливається в форму з горизонтальною або вертикальною віссю обертання. У першому варіанті отримують виливки – тіла обертання малої і великої протяжності, у другому – тіла обертання малої протяжності і фасонні виливки.

Виливки, отримані методом відцентрового лиття, в порівнянні з виливками, отриманими іншими способами, мають підвищену щільністю в зовнішньому шарі.

Галтувальний барабан

Термопіч для відпалу

Гартівна піч

Індукційні печі №1, №2 - 1,5тн.

Готова продукція